+90 533 137 63 39 [email protected]

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+90 533 137 63 39 [email protected]

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Gizlilik Politikası

Hangi bilgileri topluyoruz?
www.bnsyatcilik.com internet adresine kayıt olduğunuzda, bültenimize abone olduğunuzda, bir ankete yanıt verdiğinizde veya bir formu doldurduğunuzda sizler hakkında bilgi toplamaktayız. .

www.bnsyatcilik.com üzerinden sipariş verirken veya kayıt olurken uygun bir şekilde, adınızı, e-posta adresinizi, posta adresinizi veya telefon numaranızı girmeniz istenebilir. Bununla birlikte, www.bnsyatcilik.com adlı sitemizi kayıt olmadan ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerinizi ne için kullanıyoruz?
Sizden topladığımız bilgiler aşağıdaki yollardan herhangi biri için kullanılabilir:

; Deneyiminizi kişiselleştirmek için
(bilgileriniz bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap vermek için bize yardımcı olur)

; Web sitemizi geliştirmek için
(sizden aldığımız bilgi ve geri bildirime dayalı web sitemizin olanaklarını iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz)

; Müşteri hizmetini iyileştirmek için
(bilgileriniz, müşteri hizmet taleplerine ve destek ihtiyaçlarına daha etkili bir şekilde yanıt vermek için bize yardımcı olur)

; İşlemleri kaydetmek için
İster kamusal ister özel olsun, satın alınan ürünü veya istenilen hizmeti hızlı bir şekilde teslim etmek amacı haricinde, sizin izniniz olmadan bilgileriniz her ne sebeple olursa olsun satılmayacak, takas edilmeyecek, transfer edilmeyecek veya başka bir şirkete verilmeyecektir.

; Düzenli e-postalar göndermek için
Sipariş işlemi için vermiş olduğunuz e-posta adresine siparişinizle ilgili olarak size bilgi ve güncellemeler gönderilebilir, ayrıca zaman zaman şirket haberleri, güncellemeleri, ilgili ürün veya hizmet bilgisi vb. de alabilirsiniz.

Not : Daha sonraki e-postaları almak istemezseniz diye her e-postanın alt kısmında detaylı abonelik iptali talimatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?
Bir sipariş verdiğinizde veya giriş yaptığınızda, kişisel bilgilerinizi gönderdiğinizde veya sisteme girdiğinizde kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktayız.

Güvenli bir sunucu kullanmanızı öneririz. Verilen tüm önemli/kredi kartı bilgileri Secure Socket Layer-SSL (Güvenli Soket Katmanı) yoluyla iletilmektedir ve sadece sistemimize özel giriş hakkı bulunan ve bu bilgileri gizli tutmak zorunda olan yetkili kişiler tarafından erişilebilecek Veritabanımız içerisinde şifrelenir.

Bir işlemden sonra, kişisel bilgileriniz (kredi kartları, kimlik numaraları, finansal bilgiler vb.) artık bizim sunucularımızda saklanmayacaktır.

Çerez kullanıyor muyuz?
Biz çerez kullanmıyoruz.

Herhangi bir bilgiyi üçüncü taraflara ifşa ediyor muyuz?
Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi üçüncü taraflara satmayız, ticaretini yapmayız veya başka bir şekilde transfer etmeyiz. Bu kısıtlama, web sitemizi işletirken, işlerimizi yürütürken veya size hizmet sağlarken bize yardımcı olan güvenilir üçüncü tarafları içermemektedir, ancak bu taraflar bu bilgileri gizli tutmayı kabul etmişlerdir. Ayrıca, kanunlara uymak için bilgilerinizi ifşa etmenin uygun olduğuna inandığımızda bilgilerinizi ifşa edebiliriz, www.bnsyatcilik.com politikalarını uygulayabiliriz veya kendimizin ya da diğer tarafların mülkiyetini veya güvenliğini koruyabiliriz. Ancak, kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam ya da diğer kullanımlar için diğer taraflara sağlanabilir.

Üçüncü taraf bağlantıları
Bazen, bizim takdirimize bağlı olarak, web sitemizde üçüncü taraf ürünlerini veya hizmetlerini dahil edebiliriz veya sunabiliriz. Bu üçüncü taraf siteleri farklı ve bağımsız gizlilik politikalarına sahiptir. Bu nedenle, bu sitelerin içeriği ve faaliyetleri için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Bununla birlikte, www.bnsyatcilik.com sitesinin bütünlüğünü korumaya ve bu siteler hakkındaki herhangi bir geri bildirimi karşılamaya çalışırız.

Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası Uyumluluğu
COPPA (Çocukların Çevrimiçi Gizliliği Koruma Yasası) gerekliliklerine uygun olarak hareket etmekteyiz ve 13 yaşın altındaki hiç kimseden bilgi toplamamaktayız. Web sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin tümü en az 13 yaşında olan veya daha büyük olan kişilere yöneliktir.

Şartlar ve Koşullar
Web sitemizin kullanımını yöneten kullanım, feragat ve sorumluluk sınırlamalarını belirten Şartlar ve Koşullar bölümünü https://www.bnsyatcilik.com/site-kullanim-kurallari/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri
Eğer gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, aşağıdaki Gizlilik Politikası değişiklik tarihini güncelleyeceğiz.

Bu politika en son 22.04.2019 tarihinde güncellenmiştir.

Bize Ulaşın
Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Anasayfa


Adatepe Cad., No:25 Bozburun, Marmaris – Muğla
Türkiye